Pistolet lakierniczy DV1 BASE dysza 1,3 mm HVLP SZARY

  • szt.
  • Net Price: 2,112.00 zł 2,597.76 zł

NOISE

Konstruktorzy również zadbali o zmniejszenie poziomu hałasu, a szczególnie wtedy gdy pistolet DV1 zmuszony jest do długiej i wydajnej pracy.

Kontrola turbulencji

Zaawansowana konstrukcja dyszy, stworzona specjalnie dla pistoletu DV1 DeVILBISS zmniejsza wewnątrz dyszy turbulencje minimalizując chmurzenie.

Kontrola

Całkowicie nowy połączony zawór powietrza z kilkunastokrotną wyższą czułością zapewnia płynniejsze sterowanie powietrzem dolotowym.

Efektywność Transferu

W pistolecie DV1 DeVILBISS zostało zredukowane ciśnienie co skutkuje lepszą kontrolę wzoru natrysku. Uzyskuje się przez to równomierność rozpylania i zwiększoną efektywność transferu.

Równomierna Atomizacja

Głowice powietrzne przeznaczone do pistoletu DV1 z zaawansowaną geometrią wewnętrzną zapewniają idealnie wyważony, płynny wzór natrysku dla perfekcyjnego wykończenia.

Devilbiss DV1

został zaprojektowany w nowej technologii natryskowej Laminar Flow Architecture. Zbudowany pod kątem precyzji. Zapewnia tym samym doskonałą atomizację i wysoki transfer bez efektu „chmurzenia” – chwilowego nierównomiernego rozłożenia pigmentu. Wykorzystanie nowatorskiej technologii rozpylania obniżyło turbulencje, które powstają wewnątrz dyszy. Po raz pierwszy w pistoletach Devilbiss zawór sterujący został połączony z wlotem powietrza. Efektem tego jest mniejsza waga pistoletu oraz znacznie ułatwia to jego czyszczenie. Komponenty pistoletu DV1 są solidne i trwałe, co zmniejsza konieczność ich częstej wymiany. 
Jest to pistolet natryskowy dla profesjonalnego lakiernika, który wymaga maksymalnej prędkości, najwyższej jakości wykończenia, precyzyjnego odwzorowania koloru oraz najniższego możliwego zużycia energii i materiałów. Dzięki DV1 będziesz mógł pokazać prawdziwe kolory! 

W pistolecie Devilbiss DV1 została zastosowana, nowa konstrukcja dyszy materiałowej. Znacząco zmniejszyła ona turbulencje wewnątrz dyszy. Zapewniło to większą wydajność, wpłynęło na szybsze nakładanie materiału, mniejsze jego zużycie, wpłynęło to również na większą kontrolę podczas aplikacji niezależnie od rodzaju lakieru, czy warunków atmosferycznych. Wszystkie wyżej wymienione walory zapewniają lepsze odwzorowanie kolorów.

Znacząca poprawa ergonomii pistoletu gwarantuje, że DV1 leży w dłoni naturalnie i sprawia wrażenie bycia przedłużeniem ramienia. Każda część pistoletu została tak zaprojektowana, aby maksymalnie poprawić wydajność pracy i wygodę użytkowania. Co ważniejsze czyszczenie pistoletu jest szybkie i proste dzięki gładkim konturom narzędzia. Widać, że pistolet DV1 został zaprojektowany przez ludzi, którzy znają się na swojej pracy i wiedzą jak ułatwić ja innym!

Atomizacja

  • Dostosowany do każdego rodzaju gruntów, podkładów i poliestrów
  • Bardzo szeroki strumień i równomierne rozpylenie
  • Zawór powietrzny regulacyjny pozwala na ciągłą kontrolę ciśnienia
  • Idealnie zbalansowany zawór powietrza w celu lepszej kontroli parametrów przepływu
  • Twardy, wytrzymały na korozję korpus z kutego aluminium
  • Kubek wyposażony jest w zintegrowany filt