Opis
Papier ścierny na gąbce Norton Pro Plus A975 P150
Papier ścierny na gąbce Norton Pro Plus A975 P150 przeznaczony jest do wyrównywania powierzchni po agresywnym etapie P120 oraz rozpoczęcia procesu wygładzania szpachli i podkładów. To gradacja przejściowa, która pozwala zmniejszyć głębokość rys i przygotować element do dalszej, bardziej precyzyjnej obróbki. Elastyczna gąbka ułatwia pracę na krzywiznach i przetłoczeniach, zapewniając lepszą kontrolę nad powierzchnią.
W porównaniu do P120 gradacja P150 oferuje bardziej kontrolowane ścieranie, co pozwala uniknąć nadmiernego zbierania materiału. Ceramiczne ziarno A975 zapewnia równomierną pracę i stabilną wydajność, dzięki czemu powierzchnia pozostaje spójna i gotowa do kolejnych etapów szlifowania. Jest to ważny krok w przygotowaniu elementu pod dalsze gradacje wykończeniowe.
Zastosowanie gradacji P150:
P150 stosuje się do wygładzania szpachli, redukcji rys po P120 oraz przygotowania powierzchni pod P180. Sprawdza się w pracach blacharsko-lakierniczych, gdzie wymagane jest stopniowe wyrównywanie powierzchni bez utraty jej geometrii. Elastyczna konstrukcja umożliwia pracę zarówno na płaskich elementach, jak i w trudno dostępnych miejscach.
Kluczowe właściwości:
- Gradacja przejściowa do wygładzania powierzchni po P120.
- Ceramiczne ziarno A975 zapewniające równomierne ścieranie.
- Elastyczna gąbka dopasowująca się do kształtu elementu.
- Kontrolowane zbieranie materiału bez ryzyka przeszlifowań.
Cechy produktu
Gradacja
- Gradacja P150
Arkusze i paski
- Szerokość 115mm
- Długość 25m
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Opakowanie nie służy do zabawy.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Zapewniaj ochronę dróg oddechowych przed pyłami i mgłami
- Nakaz stosowania ochrony rąk,