O firmie

 

LAK TECH działa w sektorze lakierniczym od 2004 r. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę m.in. z ponad 50 autoryzowanymi warsztatami blacharsko-lakierniczymi takich marek, jak Mercedes, Volvo, Suzuki, Audi czy Ford, dla których dostarczamy najwyższej jakości lakiery samochodowe i akcesoria lakiernicze. Działamy też w sektorze CT LIC, obsługując wiodących na rynku producentów ciągników, maszyn rolniczych, pojazdów specjalistycznych czy cystern metalowych. Drugą gałęzią naszej działalności jest zaopatrzenie lakierni przemysłowych oraz udzielanie im pełnego wsparcia technicznego.

            Nasz sklep lakierniczy online sprawił, że mogliśmy rozszerzyć teren działania poza obręb centralnej i północno-wschodniej Polski, gdzie mieszczą się cztery agendy firmy LAK TECH. Teraz każdy może zaopatrzyć się w najwyższej jakości lakiery, materiały pomocnicze oraz wyposażenie, stanowiące wizytówkę najlepszych warsztatów blacharsko-lakierniczych.

 

            Dlaczego warto zostać naszym klientem?

            Naszym atutem jest profesjonalna baza logistyczna. Posiadamy stacjonarne siedziby w Warszawie, Białymstoku, Olsztynie i Siemiatyczach. W przeciwieństwie do wielu innych firm lakierniczych, nie sprzedajemy towaru wirtualnego – wszystkie oferowane lakiery oraz akcesoria czekają na nabywców w naszym własnym magazynie o powierzchni 1 tys. m2 i są dostępne od ręki!

            Na stałe zatrudniamy ponad 20 pełnoetatowych pracowników. Wielu z nich to certyfikowani specjaliści w dziedzinie lakiernictwa, którzy doradzą przy zakupie oraz udzielą wsparcia technicznego w przypadku problemów z prawidłową eksploatacją zakupionych u nas produktów.

            Oferujemy szeroką gamę lakierów najbardziej renomowanych marek, takich jak MaxMeyer, Nexa Autocolor, Norton, Milesi, 3M czy Selemix. Nasz towar pochodzi wprost od producenta – brak pośredników to gwarancja atrakcyjnej ceny. Bogata kolorystyka lakierów oraz wysoka jakość sprzedawanych towarów jest tym, co przyciąga do nas zarówno klientów detalicznych oraz lokalne warsztaty, jak i duże przedsiębiorstwa, działające w sektorze lakierniczym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl