Opis
Papier ścierny na gąbce Norton Pro Plus A975 P280
Papier ścierny na gąbce Norton Pro Plus A975 P280 przeznaczony jest do wygładzania powierzchni po etapie P240 oraz przygotowania jej do finalnego szlifowania wykończeniowego. To gradacja, która usuwa drobne niedoskonałości i wyrównuje strukturę materiału, zapewniając lepszą bazę pod kolejne etapy lakiernicze. Elastyczna gąbka ułatwia pracę na krawędziach i przetłoczeniach.
W porównaniu do wcześniejszych gradacji P280 oferuje delikatniejsze, bardziej kontrolowane ścieranie, które pozwala zachować równą powierzchnię bez ryzyka przeszlifowań. Ceramiczne ziarno A975 zapewnia stabilność pracy i równomierne zużycie, co przekłada się na powtarzalny efekt obróbki.
Zastosowanie gradacji P280:
P280 stosuje się do wygładzania po P240, redukcji mikrorys oraz przygotowania powierzchni pod P320 i dalsze etapy wykończeniowe. Jest często wykorzystywana w lakiernictwie jako ostatni etap przed matowieniem pod lakier.
Kluczowe właściwości:
- Wygładzanie powierzchni po P240.
- Kontrolowane ścieranie bez uszkodzeń materiału.
- Ceramiczne ziarno A975 o wysokiej stabilności.
- Elastyczna gąbka do pracy na detalach i krzywiznach.
Cechy produktu
Gradacja
- Gradacja P280
Arkusze i paski
- Szerokość 115mm
- Długość 25m
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Opakowanie nie służy do zabawy.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Zapewniaj ochronę dróg oddechowych przed pyłami i mgłami
- Nakaz stosowania ochrony rąk,