Opis
Szlifierka oscylacyjna pneumatyczna Dynorbital-Spirit 152 mm skok 5 mm Dynabrade 59029
Dynabrade 59029 Dynorbital-Spirit to pneumatyczna szlifierka oscylacyjna z centralnym odsysaniem, wyposażona w talerz szlifierski o średnicy 152 mm oraz skok oscylacji 5 mm. Taki skok przeznaczony jest do ogólnych prac szlifierskich, zapewniając połączenie odpowiedniej wydajności usuwania materiału z możliwością uzyskania gładkiego wykończenia powierzchni. Narzędzie ma kompaktową konstrukcję przystosowaną do pracy jedną ręką.
Szlifierka wykorzystuje pneumatyczny silnik łopatkowy o mocy 0,25 hp (186 W) i osiąga maksymalną prędkość 12 000 obr./min. Zapotrzebowanie na powietrze wynosi 14 SCFM (396 l/min). Centralne odsysanie umożliwia podłączenie narzędzia do stacjonarnego lub mobilnego systemu odciągu. Tylni wylot powietrza ogranicza kierowanie zużytego powietrza w stronę operatora.
Zastosowanie
Dynorbital-Spirit 59029 jest przeznaczona do ogólnych prac szlifierskich na powierzchniach wymagających kontrolowanego usuwania materiału. Centralne odsysanie pozwala na współpracę z odpowiednim systemem odciągu pyłu.
Kluczowe właściwości
- Pneumatyczny silnik łopatkowy o mocy 0,25 hp (186 W).
- Maksymalna prędkość obrotowa 12 000 obr./min.
- Skok oscylacji 5 mm (3/16").
- Talerz szlifierski o średnicy 152 mm.
- Centralne odsysanie pyłu.
- Tylni wylot powietrza.
- Niska masa 0,45 kg.
Dane techniczne
Numer katalogowy: 59029
Seria: Dynorbital-Spirit
Typ: szlifierka oscylacyjna pneumatyczna
Średnica talerza: 152 mm
Skok oscylacji: 5 mm (3/16")
Prędkość maksymalna: 12 000 obr./min
Moc: 0,25 hp (186 W)
Typ odsysania: centralne
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT
Zapotrzebowanie na powietrze: 14 SCFM (396 l/min)
Długość: 197 mm
Wysokość: 89 mm
Szerokość: 178 mm
Masa: 0,45 kg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Dynabrade Europe S.a r.l.
6 Op Tomm
5485 Wormeldange-Haut, Luksemburg